SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530D M-SPORT NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
8,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2017
ID e produktit :
177856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE:kliatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpjtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , ulset sport , navigacion GPS TV HD ,
dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT sistem , dritat LED para e mbrapa ,
surround view camera (360 shkalle KAMERA) , vet parkim (PARK ASIST) ,
projtektorin (heads up display) , ekranin TouchScreen , tempomat ,
bordkompjuter , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , radio CD DVD USB ,
zerimin HARMAN/KARDON sistem , i hapur lart SHIBER , abs , esp ,
airbag , LANE ASIST , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-530d-m-sport-new-model 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »