SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ C 220 2*AMG LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:29
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
ID e produktit :
177859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra bardhe metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronk kater zonale , timonin sport , komandant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur , uset me ngrohje , ulset elektrike dhe memory , ulset sport AMG ,
dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON intelligent light system,
, bordkompjuter , tepomat , navigacion GPS TV HD , , radio CD SD USB ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , esp , abs ,sistemin start stop ,
airbag , dritaret elektrike , fellne , etj
Tel: +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »