SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI BMT HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
177893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Vw passat 2.0 TDI 140 ps DSG BMT Ne gjendje te shkelqyer i servisuar regullisht i ardhur nga zvicra i doganuar 2 qelsa liber servisi full full full option

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »