SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 535D XDRIVE 313PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
177894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 535 xDrive 313PS 4x4
200000KM.230KW(313PS),DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK-8,DYER;4
VITI; 11/2011,NGJYRE HIRI METALIKE
OPSIONET
ABS,ESP,ALARM,TEMPOMAT,LED,BI-XENON LEVIZESE,SHIBER,KLIMATRONIK,NAVIGATION-DVD,USB,BLUETOTH,KOMANDA NE TIMON,SHPEJTESIT NE TIMON F1,HEAD UP,INTERIERI M-SPORTPAKET,LEKURE, ULSET E PARA DHE MRAPA ME NXEMJE,PERDE MRAPA,GJAMA TE ERRESUARA,SENZORA PARKIMI,NXEMJE QENDRORE ME DIRIGJUES,FELNE ALLUMINI,
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »