SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW GT 318D SPORT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:17
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
177895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE: kliatronik dy zonale , timonin sport , komadnant ne timon ,ulset sport ,tepomat , bordkopjuter , senzora te parkingut , radio CD USB ,mbajtesin e distances DISTRONIC,me dhez pa qels (KEYLESS-GO),LANE ASSIST ,
navigacion GPS TV HD , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
dritat LED para dhe brapa , dritat BI XENON , fellne , etj .
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »