SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes–Benz B200 CDI 2.0 Dizell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
177896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes–Benz B200 CDI 2.0 Dizell, Viti i prodhimit 08.2007, Doganuar dhe Omologuar, importuar nga zvicrra,
Opcionet – Klima tronic, Tempomat, Bluetoth, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Dritaret elektronike, kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, Ulset Lekur dhe me ngrohje etj.
Cmimi me Marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869 Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara... Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI. Facebook ; @autosallon joni.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Driton Islami [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »