SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2.0 TDI S-TRONIC 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:56
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
177897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


AUDI A3 2.0 TDI S-TRONIC 2010. E Doganuar. I Importuar nga Gjermania.


AUDI A3 2.0 TDI S-TRONIC

* Viti i prodhimit 2010* AUTOMATIK S-TRONIC
* Senzora Parkingu Para Dhe Mrapa
* KLIMATRONIC
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* Alu Felga
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alarm Fabrikisht
* 4 Dritare elektronike me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritat kryesore Halogene
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* ALU FELGA
* 2 çelësaTe gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite.
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
´+377 45 859 839
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »