SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 320 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:20
Lloji :
Mercedes ML 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
177901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


Mercedes ML 320 2006. I Doganuar, I Importuar nga Gjermania.


Mercedes ML 320 2006

* Viti i prodhimit 2006
* NAVIGACION
* KLIMATRONIC
* Pulla ne Vallon
* KROMPAKET
* SHIBER
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Alu Fellne
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* Komanda ne Vallon
* BordKompjuter
* Hallogenka
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alarm Fabrikisht të Mercedes
* 4 Dritare elektronike me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Senzora Shiu
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritat kryesore Halogene
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* ALU FELGA
* 2 çelësaTe gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite.
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »