SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A5 3.0 TDI SPORTBACK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:35
Lloji :
Audi A5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
177911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE:klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset sport , ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , navigacion GPS , abs , esp , radio CD SD ,
bordkompjuter , tepomat , senzora te parkingut para dhe mbrapa , airbag , dritaret elektrike , fellne , etj
Tel: +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »