SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gollf 5
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
173
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
177912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5 2.0 FSI BENXIN 170mi te kaluara me liber servisi i ardhur nga ch i regjistruar ne rks me rryp te dhamzorve te nderruar servisat me rregull,plus shum sene ekstra ndrrim i mundshem me golf 4 tdi i thjesht 1 tkuqe dy tkuqe 3 tkuqe , passat arsyeja e shitjes kam edhe nje vetur tjeter ...mirepres bleres serioz nr kontaktues +38649468178

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
Pejë
+38649468178
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »