SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TIGUAN 2.0 TDI 2009 ME DOGAN 4 MOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:42
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
177916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TIGUAN 2.0 TDI
2009
4 MOTION
I POSA DOGANUAR
MUNDSI NDRRIMI
Auto Sallon ERDI
www.facebook.com/AutoSalloni-Erdi-1503108513280355/?fref=ts 
044 /049 843 258
049 95 6666
044 100 188
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »