SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pasat 1.9 dizell Tdi i tkuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
177927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose boj ndrrimShes pasat 1.9 dizell tdi i tkuqe Rks 7muj Me klim Me fellge Hipotek bank sosht perkthim behet menjher Per me shum na kontakton ne numrin 044331633

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Vushtrri
044331633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »