SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Signum 2,2 Automatik,Dizel,Sezora para dhe mbrapa,sen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
ID e produktit :
177930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Signum 2,2 Automatik,Dizel,Sezora para dhe mbrapa,senzore te shiut,ulset me nxemje,dritat xenon,navigacion,tempomat etj.Vetura eshte e ardhur nga gjermania vetem 2 vite e vozitur ne Kosove.Ka regjistrim 1 vite te plot. +37744178102
Informata rreth publikuesit
Alfred
Prishtinë
+37744178102
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »