SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw touran 1.9 tdi DSG i regj Rks 7ulse
Çmimi :
€6,666.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,800
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
177935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike E mirembajtur dhe e servisuar me rregull nuk ka nevoj per investime Eshte fullextra Posedon klimatronik airbag abs esp 7ulse te lekures me nxemje shiber fellne me goma te reja etjPres blers serioz044765454049765454

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bmw
Prishtinë
044765454
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »