SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.9 CDTI AUTOMATIK VITI 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:55
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,678
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
177936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA 1.9 CDTI
AUTOMATIK 6SHPESJI
KLIM TRONIK
ABS
ESP
TEMPOMAT
B.KOMJUTER
KONANDA TIMON
E SAPO DOGANUAR ME RKS 11 MUJ
E.SERVOSUM KOMPLET
GOMA TREJA DIMRIT
PER MA SHUM NA TEL
☎044 106 941☎044 877 535☎044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »