SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a6. 3.0tdi rks full opsion. 6999e
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
177942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a6. 3.0tdi rks automatik tiptronik klimatronik. navi tmadh goma treja dimrit ne gjedje prefekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Lipjan
044778887--049111484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »