SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart 700 kubik 2003 rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor
Lloji :
Smart ForFour
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,600
Motori (kubik) :
700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
177953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes smart 700 kubik viti 2003 rks 11 muj regjistrim panoram cd klim abs centrall automatik guma te rreja servisin e krym 2 celca perkthim meniher per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »