SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 6 2.0 tdi me dogan te paguar
Çmimi :
€8,999.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:12
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
177954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 6 2.0 tdi me dogan te paguari ardhur nga gjermania ne gjendje prefekte nr 044616279Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arton
Prishtinë
044616279
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »