SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q5 2.0 tdi .quattro viti 2010 pa dogan.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:11
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
177957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi q5 .2.0.tdi quattro. 25.11.2009 . Pa dogan . Nga gjermania . Lleda para lleda mbrapa . Me liber servisit te gjitha ne audi licence. Me km te garantuara. Na con 044488170 ose viber 0037744488170Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shemi
044488170
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »