SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a 170 cdi rks
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '17
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1998
ID e produktit :
177962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes a 170Cdi 7 muj regjistrimKlimAirbag abs gomaDimri alarmEtj tel044 11 30 16

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fedon
Vushtrri
044 11 30 16
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »