SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI S_LINE VITI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:55
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,562
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
177971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 2.0 TDI 105 KW
S_LINE
VITI 2009
KLIM TRONIK
ABS
ESP
TEMPOMAT
LLED CSENON BIG CSENON
B.KOJUTER
NAVI CD ME.6.
KOMANDA TIMON
ULSET ANTILLOP GJYSEM LIKUR
ULSET NXEMJE
SENZOR PARKINGU
GOMA TREJA
2 QELSA
FULL OPSION
E SAPO ARDHUN NGA GJERMANIJA
ME.DOGAN
NDRRIMI MUNDSHEM
PER MA.SHUM NA TEL
☎044 106 941☎044 877 535☎044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »