SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
177994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford focus ne gjendje perfekte si jasht po ashtu edhe brenda me dy par fellne t dimrit dhe te veres posedon klim air bag ABS garantoj per vetur dhe kilometra te sigurta.Pres bleres serioz.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Gjakova
043574371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »