SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q5 2.0 TDI 2.2013 2 X S-LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
178022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Full full 2 X S-LINE ME TE GJITHA liber servisi 2 qelsa 4 goma te reja ne gjendje perfekte i doganuar i ardhur nga zvicra garantojm per km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »