SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 118 D
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Lloji :
BMW 118D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
178025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET DHE NDERROHETBmw 118 d 2.0 dizellE rexhistruar rks Vozitur 1 dor ne ksMe liber servisiGjendja extra e mir 2 par goma ver dhe dimerVendi PrishtinePresim bleres seriozInfo tel + viber+377 44 207 526+386 49 207 526

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »