SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SMART FOR FOUR 1.5 CDI AUTOMATIK 2005
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor
Lloji :
Smart ForFour
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1500.00
Viti :
2005
ID e produktit :
178028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET DHE NDERROHETSMART FOR FOUR 1.5 CDI DIZELL AUTOMATIKPANORAMKLIM ESP ASR2 QELSA 4 GOMA DIMRITGJENDJE PERFEKTEINFO TEL VIBER+386 49 207 526 +377 44 207 526

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »