SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 Plus 1.9 Tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:33
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
178030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw golf 5+ 1.9 Tdi 77 kw regjistrimi i par ne RKSTEL : 044 41 42 43

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Kacanik
044/414/243
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »