SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat ibiza 1.9 Tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:30
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
178035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw seat ibiza viti 2009. 1.9 tdi. 77. Kw vetura osht e posa ardhur targa gjermane vetura posedon 164 mi. Km te kaluara me liber servisi 2 qelsa klimatronik gjama elektrik centrall cd mp3 aux tempomat pulla vollan fellne 16 me goma te reja dimrit vetura osh gjithqka me garancion jam vet pronar i vetures.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Golf
Besianë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »