SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 2.0 DSG
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:40
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
178041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golfi ne gjendje shum te mir i rujtun si mrena si jasht
I servisuar rregullisht me libra km e garantuara 207.000Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Buqi
049 203 208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »