SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi Hyundai h1 2.5dizel crdi 2004 rks
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:22
Lloji :
Hyundai H 100
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
129,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
178045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi Hyundai H1 dizell 2.5crdi viti 2004 rks deri muajin e 4-2018,posedon klim abs centrall airbag etjBejme nrrim me vetur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enver
Dardanë
044 277 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »