SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz C-200 AMG LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '18
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
178047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz C-200 AMG LINE
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Endriti
Prishtinë
+37744 525152
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »