SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E klas (Eleganc)
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '17
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,900
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2004
ID e produktit :
178052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedisi E-klas 200 Cdi Eleganc Automatik Tiptronik - Abes - Airbeg - Espe - klim - bord kopjuter - Navigacjon - Tempomat - Korrika me Nxemje - Drita mjeglles Fellne 16 coll Orgjinale Mercedesit ne Gjendje shuuum te mir Vetura asht e sa po Ardhur nga Gjermania Gjendje Shuuum te mir i Rujtun si brenda asht dhe jasht per ma shuuum info nr 049390118 Viber & Vatsap

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Afrim
Skënderaj
049390118
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »