SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:46
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,567
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
178058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VI 2.0 Tdi 110 peese i po sa ardhun nga Gjermnia me liber Servisit 204563 km garantume servisat krej ne Vw . Ulse me nxemje senzore parkingu para edhe mrapa i lan farat para tempomat bord komjuter paqyre elektronike drita mjegulles e shum tjera info +38649196255Postuar nëpërmjet celularit.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasim
044 681926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »