SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8 4.2 V8 Quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:44
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
178066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A8 4.2 V8 250 kW / 335 PS Quattro
Posedon plin sekuent (ne dizne) me A Test
Regjistrim RKS
Automatik me 6 shpejtesi
Senzora te parkimit para dhe mbrapa
Drita Xenon me levizje ne kthesa
Stopa LED
Pasqyre qe palohen
Senzore shiu

Karrika lekure me levizje elektrike dhe me nxemje
Audi Multimedia Interface (MMI)
Klimatronik dy zonal
Komanda ne timon
Tempomat
Nderrimi i shpejtesive mund te behet edhe nga timoni
Fellne me goma te dimrit

Vetura eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha opsionet qe mund ti kete nje Audi A8 e kesaj serie
Informata rreth publikuesit
Ballkan Auto
Gjilan
044 133 332
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »