SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E klas 270 cdi Avangarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:49
Lloji :
Mercedes 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,434
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
178072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes E klas 270 cdi Avangarde viti 2003 Automatik rks shiber ulset me nxemje gjysem likur memori ulset clim tronik para mas ksenon bi ksenon cd navi tmadh guma te rreja servisin e krym i rrujtum shum perkthim meniher per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »