SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC VITI 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:55
Lloji :
Mercedes ML 230
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,563
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
178081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES ML320 CDI 4 MATIC
VITI 2007
AUTOMATIK TIP TRONIK
SHPEJSIT TIMON
ABS
ESP
TEMPOMAT
SHIBER
ULSET LIKUR
ULSET ANTILLOP
ULSET NXEMJE
NAVI TMADH 6 CD
KOMANDA TIMON
DRITAT SENON
SENZORA PARKINGU PARA MRAPA
DRITARET E ZEZA
GOMA TREJA DIMRIT
I SERVISUM KOMPLET
I DOGANUAR NE RKS
PER MA SHUM NA TEL
044 106 941 044 877 535 044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »