SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:10
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
178085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel zafira 1.9cdti viti 2006 manuel 6 marshe me te gjitha serviset e kryara me 7 ulse butona ne timon navi karrikat me nxemje goma te reja dimri ne gjendje perfekte
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ADI
Prishtinë
044799710
Milloshevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »