SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:10
Lloji :
Audi A2
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
178093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A2 1.4TDI viti 2004 e po sa ardhur e posa doganuar ne gjendje perfekte me panoram klim senzor shiu me te gjitha serviset kilometrar e garantuara
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ADI
Prishtinë
044799710
Milloshevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »