SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:10
Lloji :
Citroen C4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
178096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C4 1.6HDI viti 2009 navi funksional tempomat pasqyra automatike liber servisi senzor para dhe mas kliim senzor shiu butona ne timon goma te reja dimri regjistrimi i par ne kosov per me shum info +37744799710
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ADI
Prishtinë
044799710
Milloshevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »