SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:10
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
126,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
178097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Meriva 1.7CDTI vetura esht e posa doganuar me liver servisi me kilomera te garantuara me 4 qelsa butona ne timon klim fellne goma te reja ne gjendje perfekte +37744799710
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ADI
Prishtinë
044799710
Milloshev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »