SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '18
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
178098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 2.0TDI viti 2005 Automatik me shpejci ne timon me goma te reja dimri senzor shiu klim me te gjitha serviset ne gjendje perfekte +37744799710 +38649861777
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ADI
Prishtinë
044799710
Milloshev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »