SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:10
Lloji :
Mercedes E 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
ID e produktit :
178102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E200 viti 25.10.2008 Automatik i po sa doganuar navi te madh me dy qesa sistem kunder vjedhjes klim karrikat me nxemje lekur sernzor para dhe mas senzor shiu butona ne timon tempomat goma te reja reja dimri vend per 6 cd ne gjendje perfekte +37744799710 +38649861777
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ADI
Prishtinë
044799710
Milloshev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »