SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo E Doganuar 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '18
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,890,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2011
ID e produktit :
178103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo 1.2TDI viti 2011 BLUE MOTION e posa doganuar me liber servisi me dy qelsa me navi tempomat goma 4sezonale senzor shiu full exra me te gjtha serviset kilometra te garantuara 044799710 049861777
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ADI
Prishtinë
044799710
Milloshev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »