SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3
Çmimi :
Price
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:10
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
178104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 1.6TDI automatik S tronic me 7 shpejciviti 2011 me lleda mbrapa butona ne timon start stop fellne tempomat senzor shiu ne gjendje perfekte +37744799710
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ADI
Prishtinë
044799710
Milloshev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »