SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
178112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw x5 2014 3.0 d . 170’000km M PACKET

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Prishtinë
049500442
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »