SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '18
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2013
ID e produktit :
178115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes CLA 220 cdi 2013 , 110000kmPonorame , ulse me nxemje , automatik tiptronic , navigacion tv , full extra . Km i ka te garantuara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Prishtinë
049500442
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »