SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz CLK 220
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Lloji :
Mercedes CLK
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2005
ID e produktit :
178129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura është në gjendje shum te mirë,
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »