SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530 D MPACKET FULL EKSTRA RKS
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,727
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
178139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530 D DIZEL
◇ MODELI MPACKET EKSTRA
◇ I REGJISTRUAR RKS
◇ SERVISAT KOMPLET TE KRYER
◇ KLIMATRONIC FUNKSIONL
◇ NAVIGACION - 6 CD SHANZHER
◇ KARRIKAT LIKUR MULTIFUNKSIONALE
◇ DRITAT XENON BIG XENON
◇ VOLLAN LEVIZES LIFT
◇ PULLA NE VOLLAN
◇ NE GJENDJE PERFECTE
◇ SHUM I RUAJTUR BRENDA DHE JASHT
◇ ☎044-360-932 ☎049-797-767 📞+38649797767
◇ QMIMI 6800 €Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dido
Prishtinë
049797767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »