SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 6 2.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:06
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
178147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjengje shum te mire e posa ardhur nga gjermanija me dogan te paguar.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Kastriot
+38649280080
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »