SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 1.9 tdi 2007 Tour
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:34
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
178148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mire me dogan te paguar i posa ardhur nga gjermanija . Vetura ka karrikat me nxemje tempomat senzora parkimi 4 goma dimrit etj.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Kastriot
+38649280080
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »