SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WV GOLF lV 1.9 TDI SPECIAL 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:18
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
178161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 4 I SAPO ARDHUR PREJ ZVICRRE ME DOGAN TPAGUAR VITI 2002 1.9 T(DI) ME LIBER SERVISI 260 MI KM ME KLIM 4 GOMA DIMRI NE GJENDJE PREFEKTE I RUJTEN SI MRENA ASHTUH JASHT
37744786294Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
labinot
Prizren
37744786294
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »